KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374651
nr 1337 4651
Edit Ekman, Docka. Signerad. Olja på pannå, 24x29 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:04:31
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)